Vakantieparken Lot-et-Garonne - Frankrijk

Frankrijk Aquitaine Bourgogne Bretagne Centre Champagne-Ardenne Corsica Elzas Languedoc-Roussillon Limousin Lorraine Midi-Pyrénées Nord-Pas-de-Calais Normandië Pays de la Loire Picardie Poitou-Charentes Provence-Alpes-Côte d'Azur Rhône-Alpes
* Alleen gebieden met aanbod zijn klikbaar.
Het wapen van Lot-et-Garonne Tijdens uw vakantie in Lot-et-Garonne moet u zeker de hoofdstad Agen bezoeken. Verder zijn er kastelen en andere restanten uit de Middeleeuwen. Op de vakantieparken zijn ondermeer bungalows, appartementen en chalets te huur.
Algemene informatie over Lot-et-Garonne

Lot-et-Garonne is een departement in het zuidwesten van Frankrijk. Het is een van de departementen in de regio Aquitaine en de hoofdstad is Agen. De naam van het departement komt van de rivieren Lot en Garonne die er doorheen stromen.

Zien en doen tijdens uw vakantie in Lot-et-Garonne

Als u in Lot-et-Garonne bent kunt u de hoofdstad bezoeken. Deze stad heeft een historisch centrum met een aantal gebouwen die uit de Middeleeuwen stammen. Een van de middeleeuwse gebouwen is de Agen kathedraal. Daarnaast is er ook, bijvoorbeeld, de St. Hilaire kerk die bekend staat om zijn opmerkelijke standbeelden van Mozes en St. Petrus. Verder kunt u in de stad een museum bezoeken (zoals het Musée des Beaux-Arts) of gezellig winkelen.

Maar u hoeft uw vakantie niet alleen in Agen door te brengen. Het hele departement heeft restanten uit de Middeleeuwen. Er zijn nog veel kastelen overgebleven, zoals Château de Duras. Ook plantenliefhebbers kunnen er terecht. Lot-et-Garonne heeft Latour Marliac (een historische botanische tuin met waterlelies die Monet inspireerde voor zijn schilderijen) of Jardin de Boissona (een rozentuin). Verder is er ook nog Villa Scopia, een archeologisch museum met stukken uit de Gallo-Romeinse tijd.

Beschikbaar thema in Lot-et-Garonne: Visvakantie .
Pagina 1/1
***
Castelmoron sur Lot
Lot-et-Garonne
Aquitaine
Zoekcode:7418
Vakantiepark Chaletdorp Port Lalande in Castelmoron sur Lot, Lot-et-Garonne, FrankrijkLigging van Vakantiepark Chaletdorp Port Lalande in Castelmoron sur Lot, Lot-et-Garonne, Frankrijk
  • Op een rustige locatie aan de rivier de Lot
  • Zwembad, animatie en miniclub voor de kids, wellness voor de ouderen
  • Bekijk de kastelen in de omgeving of bezoek Villeneuve (20 km)
  • Huren van een chalet
Gelegen aan of dichtbij water (zee, meer of rivier op max. 10 km.) Er is een zwembad aanwezig Kindvriendelijk, speeltuin en/of kinderbad aanwezig WIFI (internet) aanwezig
Grootte: 60
7.7
Hotelkamer
Chalet
Appartement - Woning
Vakantiehuis, bungalow of villa
Stacaravan - mobile home
Boek uw vakantie bij:
  • TUI
  • -
    Casteljaloux
    Lot-et-Garonne
    Aquitaine
    Zoekcode:7793
    Vakantiepark Les Demeures du Lac in Casteljaloux, Lot-et-Garonne, FrankrijkLigging van Vakantiepark Les Demeures du Lac in Casteljaloux, Lot-et-Garonne, Frankrijk
    • Verwarmd buitenbad en een kinderbad
    • Speeltuin, kinderclub, tafeltennis en volleybal
    • Wandelen en fietsen in de omgeving
    • Huren van een appartement of bungalow
    Bosrijke omgeving Gelegen aan of dichtbij water (zee, meer of rivier op max. 10 km.) Er is een zwembad aanwezig Kindvriendelijk, speeltuin en/of kinderbad aanwezig Er zijn sportmogelijkheden Golfbaan in de omgeving (max. 10 km) WIFI (internet) aanwezig
    Grootte: 128
    Hotelkamer
    Chalet
    Appartement - Woning
    Stacaravan - mobile home
    Boek uw vakantie bij:
  • TUI
  • ***
    Monflanquin
    Lot-et-Garonne
    Aquitaine
    Zoekcode:8304
    Vakantiepark La Residence Du Lac in Monflanquin, Lot-et-Garonne, FrankrijkLigging van Vakantiepark La Residence Du Lac in Monflanquin, Lot-et-Garonne, Frankrijk
    • Verwarmd buitenbad met bubbelbad en kinderbad met watersproeier
    • Speeltuinen, tafeltennis en jeu de boules
    • Bezoek mooie plaatsen zoals Monflanquin, Bergerac en Cahors
    Gelegen aan of dichtbij water (zee, meer of rivier op max. 10 km.) Er is een zwembad aanwezig Kindvriendelijk, speeltuin en/of kinderbad aanwezig Golfbaan in de omgeving (max. 10 km) WIFI (internet) aanwezig
    Grootte: 149
    Pagina 1/1